Çmendet Barcelona, 80 milion euro dhe Coutinho për të rikthyer Neymar

Sport
71
0
sample-ad

E kërcënuar nga rivaliteti i Real Madrid, Barcelona ka bërë një ofertë për të rikthyer në Camp Nou brazilianin Neymar.

Sipas mediave franceze Barcelona ka ofruar 80 milion euro dhe Coutinho-n për të marrë Neymar. Siç raportohet ka pasur takime mes drejtuesve të dy ekipeve.

 

sample-ad

Facebook Comments

POST A COMMENT.

15 + nineteen =