Home / 2019 / August / 15

Daily Archives: August 15, 2019

E vranë me thikë dhe hodhën në kanal të riun në Fier/ Dy të arrestuarit mohojnë akuzat, lihen në burg nga Gjykata (VIDEO)

Ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 22, të së dielës që lamë pas, në fshatin Hamil, në vendin e quajtur “kthesa e Hamilit”. Është dhënë sot masa e sigurisë nga gjykata e rrethit gjyqësor fier për dy të dyshuarit për vrasjen e 23 vjeçarit Florian Selimi nga Sulaj i Fierit. Dy autorët …

Read More »