Shqiptarja u përdhunua nga 20 burra njëkohësisht, tortura kishte 10 vjet që vazhdonte

KronikeKryesore
113
0
sample-ad

Një e re shqiptare është përdhunuar për 10 vjet me rradhë. Mediat italiane shkruajnë se gjithçka nisi me një lidhje jashtëmartesore midis vajzës me origjinë shqiptare dhe një burri, i cili me kalimin e kohës i është kthyer në një makth të vërtetë.Burri e ka detyruar vajzën që të kryejë marrëdhënje seksuale edhe me burra të tjerë.

Rasti më i keq ka qenë me 20 burra njëkohësisht. Në shtëpinë ku ndodhte tortura prej 10 vitesh, u gjetën dhe mjete për praktika sadomazokiste. Pas denoncimit të gruas, pesë persona u arrestuan nga policia  ku akuzohen për dhunë seksuale në grup dhe zhvatje.

Facebook Comments

POST A COMMENT.

twelve − 11 =