Home / Aktualitet / Zjarr në kodrat e Levanit në Fier

Zjarr në kodrat e Levanit në Fier

Një sipërfaqe me ullishte është përfshirë nga zjarri pasditen e së hënës. Zjarri ka rënë në kodrat e Levanit në Fier, ku deri më tani janë djegur më shumë se 1000 rrënjë ullinj.

Zjarrfikëset janë nisur drejt vend ngjarjes.

Check Also

“Unioni i Gazetarëve” vlerëson me çmime dy gazetarët e Top Channel, raportimi më i mirë dhe reportazhi ekonomik më i mirë

Vali Qyrfyçi, korespondente e Top Channel në Durrës dhe Donald Jorgoni, gazetar i Ekonomisë në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

three + two =