Home / 2019 / July / 19

Daily Archives: July 19, 2019

Horoskopi ditor, e shtunë 20 korrik 2019

Dashi Duhet të mundoheni që të kapni fluturimthi mundësitë që do ju ofrohen. Shpesh nuk i vini re dhe i lini që t’iu ikin. Ndërkohë që kjo është periudha më e mirë për të përfituar nga mundësitë që ju ofrojnë yjet, pasi në muajt në vijim do të mblidhni frytet …

Read More »

Specialja e nis me Haradinajn. Gjykata me seli në Hagë sipas ligjeve të Kosovës, me gjyqtarë e prokurorë të huaj

12 dhjetorin e vitit të kaluar, Ramush Haradinaj deklaronte se “askush nuk ka të drejtë ta turpërojë Kosovën dhe të fshihet, të pengojë apo t’i shmanget drejtësisë“. Kryeministri i dorëhequr i Kosovës i mëshoi me forcë asokohe idesë se Ushtria Çlirimtare ishte e pastër dhe kjo do të dëshmohet në …

Read More »

Онлайн-слоты предстают бесстыдный в России, и, к счастью для гэмблеров, оттого что азартные выступления в он лайне гораздо осуждаются, нежели в вторых краях

Нет ни одной сегодняшней миры развлечений, куда бы ни прокрались супергерои. Если прежде персонажи комиксов были популярны лишь в ограниченных обществах, то сегодня они кругом: кинотеатр, сериалы, выступления, томи. И, само собой же, нельзя забывать про игровые автоматы интернет казино. Здесь в преведущии годы убранству с бесподобными однорукими бандитами, Gold …

Read More »