Ambasada Amerikane njoftim të rëndësishëm për aplikuesit

Kryesore
38
0
sample-ad

Përmes rrjeteve sociale Ambasada Amerikane në Tiranë, njofton të gjithë aplikuesit për vizë turistike në SHBA.

“Po aplikoni për vizë turistike? Lutemi planifikoni të aplikoni herët dhe mos e rezervoni biletën e avionit derisa të keni marrë vizën tuaj. #PyetAnen” – shkruhet në profilin e facebook, të ambasadës amerikane në Tiranë.

 

Facebook Comments

POST A COMMENT.

three × four =

%d bloggers like this: