Home / Horoskopi / Shënjat e horoskopit që e kanë “tmerr” të bien në dashuri

Shënjat e horoskopit që e kanë “tmerr” të bien në dashuri

Astrologët thonë se shenjat që vijojnë si më poshtë kanë frikë të bien në dashuri.

1-Peshqit- Shenjë që e pëlqen dramën dhe shpesh kërkon ti provojë të tjerëve që jeta është…thjesht një dramë. Kanë frikë të dashurohen pasi mendojnë se në fund do përfundojnë të lënduar.

2-Luani – E shmang lidhjen pasi nuk e pëlqen refuzimin. Kjo është arsyeja përse nuk filloni një lidhje të re.

3-Shigjetari- Është shumë i hapur me personat që e rrethojnë dhe kjo e bën që të lëndohet dhe të pendohet. Për këtë arsye përpiqet të mbrojë veten, ndonëse nuk e ka në natyrë që të mendojë shumë.

  • 4- Demi-Është shenjë që ka shumë e ndjeshme dhe e vërteta është se kur ke shumë emocione, lëndohesh më shpejt./noa.al/

Check Also

Horoskopi ditor, e shtunë 20 korrik 2019

Dashi Duhet të mundoheni që të kapni fluturimthi mundësitë që do ju ofrohen. Shpesh nuk …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

three × four =