Home / 2019 / July / 10

Daily Archives: July 10, 2019

Kush është 44-vjeçari që ka bërë “kërdinë” me fshehjen e të ardhurave (Emri)

Shiti 1 milionë Lekë shtypshkronjën me vlerë 100 milionë Një 44-vjeçar me precedent të mëparshëm penal është arrestuar nga uniformat blu të Tiranës, për veprat penale të vjedhjes në shuma të mëdha, vetëgjyqësisë dhe fshehje e të ardhurave. Ai është Mislim Jella, thonë burimet për tvklan.al. 44-vjeçari ka qenë i dënuar tre …

Read More »