Home / Kryesore / Kejdi Mehmetaj- Rudina Hajdarit: Po çmend dynjanë

Kejdi Mehmetaj- Rudina Hajdarit: Po çmend dynjanë

Në një deklaratë të bërë ditën e sotme, Hajdari  tha se nuk mund te vizitoje shtatoren e të atit në Tropojë pasi partia i ka ndaluar të hyjë në këtë qytet. Ish-deputetja e LSI thotë se  “Kjo po çmend dynjanë”!

“Amerikania Hajdari kërkon ftesë për të vënë një buqetë me lule tek shtatorja e babait të saj në Tropojë. Ne kujtuam se ishte nga Tropoja, por ajo qenka një amerikane e vertetë e cila nuk mund te shkojë në Tropojë për të nderuar babain e saj pa marrë më pare “autorizim”. Kjo po çmend dynjanë!”, shkruan Kejdi Mehmetaj.

Check Also

Deklarate e Unionit te Gazetareve Shqiptare

Ekstremistet greke dhe minoritare ndeshkojne vendin e tyre me kercenimet ndaj reportereve te medias shqiptare. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

twelve − three =