Home / 2019 / July

Monthly Archives: July 2019

Aksident në Fushë-Krujë, dy të plagosur

  Rreth orës 21:25, në aksin rrugor Krujë -Fushë Krujë, shtetasi A.Ç., duke lëvizur me automjetin e tij është përplasur me një motoçikletë që drejtohej nga shtetasi Sh.P. Si pasojë e këtij aksidenti është dëmtuar drejtuesi i motoçikletës dhe pasagjerja e tij, shtetasasja A.P., rreth 30 vjeçe, të cilët u …

Read More »

Pas 19 ditëve në qeli gjykata liron polakun, armën në makinë ia futi bashkëpunëtori i SHISH

Arkadiusz ModrzejeWski në asnjë moment nuk ka pranuar autorësinë e krimit, duke këmbëngulur në policinë e Durrësit, gjykatë dhe prokurorisë se arma e sekuestruar në makinën e tij ishte futur qëllimisht nga bashkëpunëtori i tij në biznes Graciano Hidri. Graciano Hidri Arkadiusz Modrzejewski, biznesmeni Polak i arrestuar në 11 korrik 2019 …

Read More »

Meta insiston: I vërtetë lajmi i sizmologut grek për tërmetin apokaliptik (VIDEO)

  Presidenti i Republikës Ilir Meta vijon që t’u qëndrojë deklarimeve ku paralajmëronte se Shqipëria do të përfshihet nga një tërmet apokaliptik. “Unë nuk e di se cfarë ka thënë ky sizmologu grek, këtu janë ato 45 linqet mininale të Greqisë dhe Shqipërisë (tregon listën e medive), besoj se televizioni ja …

Read More »

Lefter Çipa i Himarës

Nga Dritan Hila Kur ishte fushata vendore e vitit 2011 dhe në Himarë konkurronte për PS-në, Gjergji Goro i cili më pas fitoi, Top Channel bëri një reportazh duke marrë në intervistë banorët e zonës. Shumë prej tyre e ndienin presionin grek dhe ishte e prekshme ndrojtja e tyre sikurse …

Read More »

Online Casino Welcome Bonuses

Poker Guidance about casino games, just how you win gambling establishment poker and gambling with strategies steps. Back the filthy casual times of mobile video gaming, the App Shop and Google Have fun with were flooded with 99 cent clones and simplistic, free-to-play titles made to keep players engaged very …

Read More »