Aksidentoi 48-vjeçarin, policia shpall në kërkim shoferin

KronikeKryesore
162
0
sample-ad

Pas një aksidenti të ndodhur në aksin rrugor Korçë-Ersekë një ditë më parë, ku mbeti i plagosur rëndë 48-vjeçari Y.M, policia ka idebntifikuar drejtuesin e mjetit që e përplasi

Në njoftimin e policisë thuhet se u bë shpallja në kërkim dhe po punohet për kapjen e shtetasit V.Z, 54 vjeç, banues në Korçë, pasi ky shtetas duke drejtuar një mjet tip “Benz”, ka aksidentuar shtetasin Y.M, 48 vjeç, banues në fshatin Ravonik, Korçë, këmbësor në rrugë, i cili aktualisht ndodhet në Spitalin e Traumës, në gjendje të rëndë shëndetësore.

 

 

Facebook Comments

POST A COMMENT.

twenty − 12 =