Vetëm 5 minuta! Ushtrimet sekrete të modeles Gigi Hadid për bark të sheshtë (FOTO)

Shendeti
168
0
sample-ad

Barku është pika juaj e dobët dhe më e vështirë për ta kthyer në një zonë të adhurueshme…?Për këtë ju vjen në ndihmë sekreti i modeles së famshme Gigi Hadid. Ajo gjithmonë në formë perfekte dhe abdominale të mirëushtruara.

Nuk kërkon shumë lodhje dhe mundim. Mjafton 5 minuta nga dita juaj për të transformuar dhjamin e barkut në muskuj.

Më poshtë ju tregojmë pesë ushtrimet e preferuara të modeles. Dedikoi nga një minutë secilit prej tyre dhe mjafton t’i përserisni në dy sete.

/ELLE

SH.com
Komento

Facebook Comments

POST A COMMENT.

7 + nineteen =