Tiranë/36-vjeçarja hidhet nga pallati

KronikeKryesore
60
0
sample-ad

 

Rreth orës 17:45, në zonën e Unazës së Re, shtetasja S. M., 36 vjeçe, dyshohet se në kushtet e depresionit është vetë hedhur nga kati i 2 i pallatit dhe është transportuar në spital jashtë rrezikut për jetën. Po punohet për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Facebook Comments

POST A COMMENT.

18 + 12 =

%d bloggers like this: