Makinat me protestues nisen nga Elbasani

AktualitetKryesore
128
0
sample-ad

Ashtu sikundër nga çdo qark i Shqipërisë, edhe nga Elbasani janë nisur shumë protestues, që do të marrin pjesë sot në protestën e madhe të opozitës së bashkuar.

Gazetari Fatmir Popja raporton për “Balkanweb” se autobusë dhe makina janë nisur normalisht nga selia blu në qytetin e Elbasanit.

Makinat e mbushur me protestues janë kontrolluar nga policia në Rreth-rrotullimin e Bradasheshit.

 

 

Facebook Comments

POST A COMMENT.

9 − 8 =

%d bloggers like this: