Pak orë para se të performojë në “Eurovision”, Jonida Maliqi ka një mesazh

KryesoreKulture
88
0
sample-ad

Këngëtarja e njohur, Jonida Maliqi, ditën e sotme do të performojë në skenën e “Eurovision”-it me këngën “Ktheju Tokës”.

Jonida Maliqi, diten e sotme do te performoje ne skenen e ‘Eurovision’-it me kengen ‘Ktheju Tokes’. Kengetarja do te jete e 4-a në radhë

 

Kengetarja ka një mesazh për të gjithë ne që lidhet me televotimin. Ajo i fton të gjithë që të votojnë numrin 14, që është numri i saj.

“Sot eshte mbremja per te cilen kam, kemi punuar me shume dashuri! Qe nga emocionet e para te Dhjetorit e deri ne keto çaste, jam rrethuar si kurre me pare me energjine e nje publiku te jashtezakonshem qe perkrahu, mbeshteti dhe kendoi me muaj te tere shqip #KthejuTokes! Per pak ore ngjitem ne skenen e Eurovision, aty ku miliona zemra ngrihen peshe! Nese mundeni dhe do ndiqni festivalin, ju ftoj te votoni Shqiperine me numrin #14! Jemi bashke ne kete sfide, une me fuqine e shpirtit tim, ju me televotimin! Ju dua! Pacim fat❤ #Eurovision #Albania #KthejuTokes #14 #Vote14”, shkruan Jonida bashkëngjitur me videon e publikuar në “Instagram”.

 

sample-ad

Facebook Comments

POST A COMMENT.

6 + 17 =