Tepelenë, Shefit të Krimeve i digjet makina

Kronike
69
0
sample-ad

Një makinë është përfshirë nga flakët në Tepelenë sot rreth orës 5 të mëngjesit, në lagjen “15 tetori”.  Raportohet se makina i përket shefit të krimeve, Gentian Shehu.

“Në datën 11.04.2019, rreth orës 5:00, në lagjen “15 shtatori”, Tepelene, ka marr flakë dhe është djegur në pjesën e përparme mjeti tip “Ford”, (mjeti ka qënë i parkuar para pallatit), në përdorim të shtetasit G.Sh.

Në vëndngjarje shkoi grupi hetimor dhe nga hetimet e para proceduriale rezultoi se shkaku i djegies së mjetit është aksidental(difekt elektrik).” – njofton policia.

Facebook Comments

POST A COMMENT.

20 − fifteen =