Pse gratë bëhen me bark? Këshilla që do ju vlejnë

KryesoreShendeti
125
0
sample-ad

 

Mjekët shprehen se gratë duhet të kenë parasysh këto 3 këshilla:

-Darkën duhet ta konsumoni 3 orë para se të flini

-Zëvendësoni bukën e bardhë me të zezë

-Kufizoni ëmbëlsirat dhe pijet e gazuara

Facebook Comments

POST A COMMENT.

two + ten =