Ja sa shumë ka rënë në peshë Big Mama

Showbizz
149
0
sample-ad

Këngëtarja e njohur nga Maqedonia, Big Mama ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale.

E veshur me të verdha, ajo duket si mos më mirë në postimin e fundit në profilin e saj në Instagram.

Big Mama ka hequr përgjithmonë kilogramët e tepërt dhe tani duket më në formë se kurrë më parë!

Shikojeni Bigin:

Facebook Comments

POST A COMMENT.

one + 1 =