Paris Jackson: Nuk e besoj fare se babai im ishte një pedofil

Showbizz
197
0
sample-ad

Paris Jackson “nuk beson në fjalët e fundit që babi i Michael ishte një abuzues seksual i fëmijëve dhe se ajo nuk e ka parë dokumentarin ‘Leaving Neverland”

Megjithatë, shumë kanë thënë që ky lajm mund të sjell edhe fundin e ëndrrave të saj për të qenë një aktore.

Paris ka thënë se ajo nuk e beson fare se babi i saj ishte një pedofil, ka thënë një burim shumë i afërt me atë.

Ajo po ashtu ka refuzuar që të shoh dokumentarin ku thuhet se në të do të flasin dy viktima të tij.

Paris “nuk është përfshirë shumë në këtë konflikt apo ka dashur ta kontestoi përmbajtjen e tij”, ka shtuar një shok tjetër i saj.

Në film paraqiten Wade Robson dhe James Safechuck të cilët kanë thënë se Jackson i ka dhunuar dhe abuzuar ata për disa vite në rançin e tij në Neverland të Kalifornisë.

Paris nga ky lajm është e shqetësuar më shumë me karrierën e saj, e cila mund të këtë pasoja pasi që ajo sapo ka filluar të jetë aktore në disa filma.

Facebook Comments

POST A COMMENT.

five × 1 =