Vdes nëna e re, djali 5 muajsh qan prej dy ditësh mbi kufomë

KryesoreKuriozitete
804
0
sample-ad

Diabeti i tipit 1 e vrau në shtrat, ndërkohë që mbante mes krahëve djalin e saj 5 muajsh. Një nënë 19-vjeçare nga Glasgow, në Skoci, është gjetur pa jetë në shtëpinë e saj nga disa familjarë, të cilët prej dy ditësh kishin kuptuar që ajo nuk postonte foto në rrjetin e saj social.

Pranë kufomës së saj, vogëlushi qante prej dy ditësh dhe ishte dehidratuar.

 

Facebook Comments

POST A COMMENT.

12 + fourteen =

%d bloggers like this: