Ky fëmijë sot është një nga emrat më të njohur

sample-ad

Bëhet fjalë për balerinin Kledi Kadiu, i cili është bërë nostalgjik dhe ka ndarë për fansat një foto krah motrës së tij. Kjo foto e balerinit është shkrepur në vitin 1980.

Kledi ka qenë prezent para publikut shqiptar vetëm pak kohë në parë, ku ishte anëtar i jurisë së ‘Dance with me’, por deri atëherë performancat e tij janë shfaqur vetëm në kanalet italiane.

Rezultate imazhesh për kledi kadiu
Rezultate imazhesh për kledi kadiu Rezultate imazhesh për kledi kadiu
sample-ad

Facebook Comments

POST A COMMENT.

10 − two =