Vrasja në Pukë, arrestohet i dyshuari

Kronike
161
0
sample-ad

Policia ka ndaluar autorin e dyshuar të vrasjes së 30-vjeçarit në Pukë, Petrit Biba, ngjarje e ndodhur mbrëmjen e 8 Shkurtit.

Në pranga ka rënë 25-vjeçari E.D. nga Tirana.

Ai ishte në kërkim nga autoritetet, ndërkohë që mësohet se ai është ndaluar mbrëmjen e së shtunës. Dyshohet se ngjarja mund të ketë ndodhur nga pakujdesia.

Viktima dhe autori kanë qenë duke luajtur me pistoletë dhe arma u shkrep duke lënë të vdekur 30-vjeçarin. Viktima mbeti fillimisht i plagosur, por ndërroi jetë në spital.

Facebook Comments

POST A COMMENT.

fourteen − 2 =