Eskorta e Ramës përfshihet në aksident

KronikePolitike
95
0
sample-ad

Ish-kryeministri Sali Berisha shkruan se eksorta e kryeministrit Edi Rama është përfshirë në një aksident.

 Berisha ka publikuar mesazhin e qytetarit dixhital, të shoqëruar edhe me foto.

Postimi i Berishës në Facbook:

Eskorta e skizoidit mender krye krye krye… aksident tjeter!

Lexoni mesazhin shikoni fotot e qytetarit dixhital! sb

“Pershendetje Doktor Berisha ! Ishte mese e vertete deklarata Juaj qe bari qe ka konsumuar Rama ka qelluar i keq dhe tani kemi nje kryeminister me probleme psiqike . I ka kapur paniku , po e ndiejne fundin e tyre dhe nuk po shohin me se ke kane perpara . Eskorta e tij eshte perplasur sot me nje trajler ne aksin Gose-Rrogozhine .”

Facebook Comments

POST A COMMENT.

three × 3 =