Arrestohet 25-vjeçari për kultivim të bimëve narkotike

Kryesore
89
0
sample-ad

Kapja dhe ndalimi i  25-vjecarit u bë pasi Gjykata e shkallës së parë Berat ka caktuar për të masën e sigurisë “Arrest në burg” për veprën penale “Kultivimi i bimëve narkotike, kryer në bashkëpunim”.

sample-ad

Facebook Comments

POST A COMMENT.

2 × three =