Rama: Mësimi po pengohet brutalisht/ Bashkëpunimi me universitetet do thellohet

AktualitetKryesore
69
0
sample-ad

Në një postim në medias sociale Rama shkruan se uron që t’i garantohet mësimi një orë e më parë shumicës që po pengohen brutalisht. Dialogu e bashkëpunimi me universitetet do thellohet.

POSTIMI I PLOTË

Përshëndes deklaratën e Senatit Akademik të UT. Uroj që t’i garantohet mësimi një orë e më parë shumicës që po pengohet brutalisht. Kërkesat do të përmbushen sipas planit të publikuar dhe po shkojmë shumë përtej tyre. Dialogu e bashkëpunimi me universitetet do thellohet 

Facebook Comments

POST A COMMENT.

four × two =