Krimi tek Unaza/ Si u gjetën tre viktimat

KronikeKryesore
78
0
sample-ad

Tre të vdekur janë shënuar mëngjesin e sotëm në Tiranë pas një krimi në familje.  Bujar Mata, 63 vjeç, Valentina Mata, 52, dhe dhëndri Majlind Lila.jane tre viktimat.  Dhëndri qëlloi për vdekje vjehrrin e vjehrrën e më pas vrau dhe vetëm.

Ngjarja ndodhi në rrugën “Kristaq Kome” në zonën e Unazës së Re në shtëpinë e vjehrrit.

 

Në njoftimin zyrtar, policia ka treguar se çifti Mata janë gjetur në banesë të vrarë me armë zjarri. Ndërsa poshtë ballkonit të banesës së tyre, është gjetur i dëmtuar dhëndëri i tyre, i cili është transportuar për ndihmë mjekësore në spital ku dhe ka ndërruar jetë.

.Rezultate imazhesh për Krimi tek Unaza, policia zbulon detajet: Si u gjetën tre viktimat

Facebook Comments

POST A COMMENT.

three × 5 =