Aksident i rëndë/ Furgoni del nga rruga, humb jetën një person

KronikeKryesore
70
0
sample-ad

 

Një aksident  më një të vdekur është regjistruar sot në Konispol.

Fadil Mullai 45 vjeç ishte duke drejtuar mjetin e tij furgon dhe  bashkë me të ndodhej edhe babai i tij Hysen Mullai 76 vjeç.

Mjeti i tij tip furgon doli nga rruga dhe për pasojë plagoset rëndë 76 vjeçari Hysen Mullai.

U transportua në spitalin e Sarandës por nuk mundi dot të mbijetonte si pasojë e plagëve të marra.

Facebook Comments

POST A COMMENT.

1 × 4 =