Klaudia Pepa takohet me Albi Nakon,ja reagimi

Showbizz
89
0
sample-ad

E kthyer në Shqipëri për prezantimin e “Kënga Magjike” krah Ardit Gjebreas dhe Bora Zemanit, balerina e famshme ka rrëfyer edhe ritakimin me ish–bashkëshortin e saj. “Para ca ditësh ai ishte me grupin e baletit me Albën. Erdhën të gjithë të më takonin. Erdhi edhe Albi, edhe Alba dhe u treguan shumë të mirë e të dashur. Edhe unë gjithashtu i putha e i përqafova”,është shprehur Klaudia për “Thumb”

 

Facebook Comments

POST A COMMENT.

4 × 5 =