Ja kujt ia dedikon Flori këngën ‘Plas’

Showbizz
110
0
sample-ad

Flori, edhe një herë tjetër, tha se nuk ia dedikon një njeriu të veçantë. Pyetjes nëse do të fitonte, kujt do t’ia dedikonte çmimin, ai përgjigjet (me diplomaci, siç di ai): “Nëse do fitoj? Por edhe nëse nuk fitoj, ia dedikoj dashurisë. Kujt t’ia dedikoj tjetër?”.
Mjaft më me dedikime. Flori shkruan dhe këndon për dashurinë, për dashurinë në përgjithësi.

Facebook Comments

POST A COMMENT.

9 − 5 =