Plumba ndaj shtëpisë së gazetares/ Zbulohen detaje të reja

AktualitetKryesore
122
0
sample-ad

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, rreth orës 03:00, është sulmuar me breshëri automatiku shtëpia e gazetares Klodiana Lala.

Mësohet se breshëria e plumbave shtë derdhur në shtëpinë e babait të saj, ku ndodheshin brenda familjarët e gazetares, vëllai, babai dhe dy fëmijët e Klodiana Lalës.

Burime zyrtare nga policia thanë se është rrethuar zona, është bërë identifikimi i autorëve dhe është marrë në mbrotje gazetarja.

sample-ad

Facebook Comments

POST A COMMENT.

4 × 4 =