Takimi “misterioz” i Ramës me Soros në Vlorë: ja varianti i miliarderit

KryesorePolitike
151
0
sample-ad

Alexander Soros, djali i miliardierit amerikan George Soros, është takuar pasditen e sotme me Kryeministrin Edi Rama në qytetin e Vlorës.

Në një foto të shpërndarë në profilin e tij në Instagram ai shkruan “ Gjithashtu, është kënaqësi të kthehesh në Shqipëri dhe të kalosh kohë me Kryeministrin më rinor dhe vizionar Edi Rama”

Ndërkohë, dy ditë më parë Alexander Soros është takur dhe me Presidentin e Serbisë Vuçiç.

“Diskutuam për progresin e Shqipërisë drjet integrimit europian dhe bashkëpunimit rajonal”, ka shkruar Soros.

Facebook Comments

POST A COMMENT.

fifteen + 10 =