FOTO/ Çanta misterioze që pej dy javësh ka trëzuar Përmetin

AktualitetKryesore
120
0
sample-ad

Kjo eshte nje çante shpine e cila per gati dy jave ka qendruar ne te njejtin vend ne nje nga lulishtet qendrore te qytetit te Permetit. Qytetarja qe e deshmon kete fakt shkruan:” Ia vlen per t’u postuar !

Dy jave kjo çante ne lulishten e Permetit aty diku ,sipas Klarita Dhimarkos dhe nuk e ze njeri me dore ….!?

Eshte per te mos thene ne çdo ane te botes :

Une jam Permetare !?”

 

Ne kronikat policore qyteti i Permetit permendet shpesh si qendra urbane me numrin me te ulet te krimeve apo ngjarjeve kriminale.

Facebook Comments

POST A COMMENT.

3 × three =