E DEKOMPOZUAR NE DUSH/ Ja kush është 40-vjeçarja nga Korça që u gjend e PA JETE, origjina e saj… (EMRI+FOTO)

Kronike
157
0
sample-ad

Zbulohet emri dhe fotoja e gruas 40-vjeçare në lagjen nr. 1 në Pogradec, që u gjet e vdekur në kabinën e dushit prej disa ditës dhe trupi i ishte dekompozuar. Ajo quhet Bule Bajrami dhe ishte me origjinë nga Librazhdi.

Dera e shtëpisë ishte e mbyllur me kyç nga brenda dhe automati ishte i ulur ç’ka sipas Policisë ngre dyshimet se vdekja i ka ardhur nga goditja e rrymës elektrike.

Ja fotoja e saj dhe apartamenti ku u gjet:

Facebook Comments

POST A COMMENT.

3 × four =