FOTO/ Vatra nderon Elez Biberaj në 106-vjetorin e themelimit

AktualitetKryesore
187
0
sample-ad

Gazetari i njohur shqiptar Elez Biberaj është nderuar nga Federata Panshqiptare e Amerikës, Vatra në 106 vjetorin e krijimit të saj. Vatra i ka dhënë çmimin e karrierës gazetarit të VOA, i cili ka punuar në Zërin e Amerikës që nga viti 1980, kur Shqipëria ishte ende nën regjimin komunist. Lajmi është bërë I ditur nga vetë Biberaj në faqen e tij në Facebook, ku ka shprehur mirënjohjen e tij dhe ka falenderuar organizatën Vatra. Më poshtë postimi i tij i plotë:

sample-ad

Facebook Comments

POST A COMMENT.

18 − 4 =