VIDEO/ Gazetaren e kapin në mënyrë të pahijshme gjatë lidhjes direkte, ajo i godet me mikrofon

Showbizz
327
0
sample-ad

Gazetarja meksikane Maria Fernando Mora ka kaluar një moment sa të pazakontë, aq edhe të pahijshëm gjatë raportimit nga terreni. Gjithçka ka ndodhur gjatë një transmetimi live për Fox Sport, menjëherë pas fitores së klubit meksikan të futbollit, Chivas ndaj Torontos, e vlefshme për finale e CONCACAF Champions League. Ndërkohë që Mora ishte e rrethuar nga tifozë të shumtë të Chivas, të cilët po festonin fitoren e ekipit të tyre, njëri nga ata duket se e ka kapur tek të pasmet, duke shkaktuar menjëherë tërbimin e gazetares bukuroshe. Mora i është kundërpërgjigjur në mënyrë të menjëhershme duke goditur me mikrofon, por nga pamjet duket se është kapur me personin e gabuar dhe jo fajtorin e vërtetë.

Facebook Comments

POST A COMMENT.

fourteen + 6 =