Tunën e uron ‘Ish vjehrra’ për djalin e saj Tianin

Showbizz
878
0
sample-ad

Tuna, këngëtarja shqiptare është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo ka hedhur disa fotografi në Instagram ku shihet se djali i saj Tiani ka bërë një set të ri të fotografive.

I veshur me rroba të leshta vetëm tek pjesa e mesme e trupit dhe me një kapelë ngjyrë kafe, të përshtatshme me veshjen, Tiani dukej tejet i ëmbël në këto foto. E sete të tilla, Tuna po i bën shpesh birit të saj!

Këto foto i ka komentuar edhe prezantuesja Xheraldina Vula, nëna e reperit Ledri Vula. Duke qenë se Tuna dikur ishte në lidhje me Ledrin, një urim si ky nuk ka qenë shumë i pritur! /Syri.net

Image

Facebook Comments

POST A COMMENT.

five + 17 =