‘Të gjitha votat u vodhën’, Vasili: Turp për kryeministrin dhe ca të huajve

KryesoreLajmi FunditPolitike
61
0
sample-ad

Kreu i grupit parlamentar të LSI-së Petrit Vasili ka komentuar në lidhje me përgjimet e zbardhur dje ku Habilajt flisnin për vjedhjen e zgjedhjeve.

‘Trafikantët ‘të gjitha votat u vodhën’, faqe e zezë e kryeministrit’, shkruan Vasili në Facebook.

Sipas tij, ‘kryeministri ishte krenar për zgjedhjet e 25 qershorit, ca të huaj thanë që ishte mandat bindës, sa qesharakë dhe te pacipë. Edhe të kapur deri në grykë!’

‘Përgjimet e antimafias për Tahirin nxjerrin fjalët e trafikantëve, ata thonë me gojën plot “të gjitha votat i kanë vjedhur”.

Kjo është faqja e zezë e kryeministrit dhe të çdo të huaji, që “bindet” me zgjedhjet e vjedhura të 25 qershorit’, shkruan Petrit Vasili në faqen e tij në Facebook../Syri.net

Facebook Comments

POST A COMMENT.

twenty + eight =