Seks për 5000 lekë/ Zbulohet foto, kush është durrsakja që ktheu lokalin e shtëpinë në bazë prostitucioni

Aktualitet
1.2K
0
sample-ad

Detaje të tjera janë zbuluar në lidhje me operacionin “Rent” në Durrës, ku policia arrestoi në flagrancë dy shtetase dhe procedoi në gjendje të lirë një tjetër.

Sipas Policisë, Shpresa Pisha kishte rolin e organizatores së rrjetit të prostitucionit ku shfrytëzonte një lokal dhe shtëpinë e saj për të ushtruar këtë veprimtari kriminale.

“Ajo ndërmjetësonte me klientët që frekuentonin lokalin e saj duke siguruar lidhjen e tyre më pas me shtetasen Y. R”- njofton policia.

Me pas, ajo kishte lene edhe banesen ne dispozicion te “punes” qe bente.

“Shpresa Pisha vinte në dispozicion ambjentet e banesës së saj në Plazh, Durrës për ushtrimin e këtij aktiviteti kriminal kundrejt një shume 5 000 lekë(të reja)”- njofton policia.

Vijojnë hetimet për zbulimin e autorëve të tjerë të implikuar në këtë veprimtari kriminale./lajmifundit.al/

sample-ad

Facebook Comments

POST A COMMENT.

7 + 14 =