Publikohet video, ja çfarë i ndodhi pak para dasmës Angela Martinit

Showbizz
795
0
sample-ad

Krejtësisht e papritur ishte dasma e modeles së njohur Angela Martini.
Një nuse aspak e zakonshme, por ndër më të bukurat që kemi parë për vitin 2017. Angela Martini ka ndarë ën rrejtët sociale një nga videot pak para celebrimit të martesës së saj.
E pranishme si dëshmitare ishte dhe këngëtaraj e njohur Bleona Qereti. Angela u martua larg vëmendjes së medias dhe pasi kishte mbaruar gjithçka rrëtheu disa detaje për fasat e saj.
Angela dhe milioneri rumuan u martuan pas disa vitesh lidhje dhe siç paralajmëroi Bleona bebat e çiftit janë rrugës.
Për më shumë ju sjellim më poshtë edhe videon:

 /LajmeGlobale

Facebook Comments

POST A COMMENT.

17 + 7 =