ALBI NAKO kapet MAT: Ja cfare ka bere ai…(video ekskluzive)

Showbizz
826
0
sample-ad

Konkurrentja e ‘Dance With Me’ Aurela Hoxha kishte mundësinë për ta vënë në siklet koreografin Albi Nako dhe nuk ka ngurruar aspak. Në një video të publikuar së fundmi në rrjetet sociale nga fashionista, Nako shihet duke lënë një fshesë jashtë derës së palestës së tij në televizionin ‘Klan’, pasi mesa duket sapo kishte mbaruar së pastruari me të. ‘Albi çfarë po bën? Albi një million dollarë ose do të nxjerr këtë videon!’-i thotë Aurela Nakos, ndërkohë që ai futet brenda duke qeshur. ‘Ja pra, ja si punon Albi Nako. Besojeni ose jo!’-vijon më tej fashionista duke fokusuar edhe fshesën e vjetër, ndërkohë që koreografi vijon të qeshë.

Facebook Comments

POST A COMMENT.

1 × five =