TRAGJIKE: Vdesin 10 anëtarë të familjes

Kronike
691
0
sample-ad

Raportohet se së paku 10 vetë e kanë humbur jetën dhe 14 të tjerë janë lënduar kur një makinë e udhëtarëve mbrëmë është përplasur me një makinë tjetër.
Policia tha se aksidenti ishte shkaktuar nga shpejtësia e madhe e shoferit të minibusit të udhëtarëve, pasi e humbi kontrollin dhe u ndesh me makinën tjetër

Facebook Comments

POST A COMMENT.

six + 18 =