Ishulli i katërt më i madh në botë njeh pavarësinë e Kosovës

KryesoreShtypi huaj
617
0
sample-ad

“Urime Kosove, faleminderit Madagaskar. Nga sot Kosova dhe Madagaskari kane nga nje mik me shume.”

“Falenderimet e mija te sinqerta per popullin, Presidentin dhe Qeverin e e Madagaskarit”, shkruan Pacolli në Facebook.

sample-ad

Facebook Comments

POST A COMMENT.

four + 6 =