E TMERRSHME/ I shpërthen granata në dorë ndërkohë që i dërgon foto shokut

KronikeShtypi huaj
780
0
sample-ad

Një i ri rus ka vrarë aksidentalisht vetën pasi i ka shpërthyer në dorë granata.
Alexander Chechik i dërgoi disa foto shokut të tij me granatën në dorë, para se ajo t’i shpërthente, duke e lënë të vdekur.
Policia gjeti trupin e pajetë dhe fillimisht u mendua për një vetëvrasje, por pasi zbuloi fotot që viktima i kishte nisur shokut të tij, doli në përfundimin se ngjarja ka qenë aksidentale

Facebook Comments

POST A COMMENT.

17 − ten =