Modelja shqiptare që po çmend Amerikën

KryesoreShowbizz
791
0
sample-ad

Një nga modelet shqiptare më seksi në botë është Hafie Mira, e cila jeton në SHBA dhe është tepër e angazhuar me fushata të ndryshme marketingu atje.

Por ato që bien në sy dhe çdo ditë e më shumë “çmendin” meshkujt amerikanë janë format trupore tepër-tepër seksi të modeles. Hafia cilësohet si njëra prej vajzave që mund t’i bëjë konkurrencë edhe modeles Kim Kardashian, e shqueshme për pamjen dhe të vithet bomb të e saj.

Facebook Comments

POST A COMMENT.

7 − four =