Ish kryebashkiaku i Vlorës edhe nga spitali lëshon fjalor rrugaçësh

AktualitetKryesore
541
0
sample-ad
14671091_10210875271863758_4426726641124202530_n

Ish-kryetari i Bashkisë së Vlorës ndodhet në spital dhe këtë e ka lajmëruar vetë përmes një statusi në facebook. Ai ka postuar një foto nga spitali i Vlorës ku shkruan “pit stop në spital, thonë nga stresi, ia fusin kot…”. Kjo ka bërë që të vershojnë komentet ku pjesa më e madhe sigurisht janë: “Të shkuara!, s’ke stres ti!”, por ka edhe nga ana që nuk ia pertojnë por i thotë vodhe dhe betonizove Vlorën. Gjuha që përdor Gjika ndaj këtij komentuesi tregon se mjekët i kanë vënë diagnozën e saktë, pasi jep përgjigje fyese. “Motrën tënde nuk e vodha, erdhi vetë….”, – ia kthen ish-kryebashkiaku personit që e akuzoi për vjedhje kur drejtonte Vlorën.

.shpetim-gjika

sample-ad

Facebook Comments

POST A COMMENT.

9 − 8 =