Vlora mëngjesin e sotëm ngjashmëron me Venecian(FOTO)

Foto lajmeKryesore
617
0
sample-ad

Reshjet e dendura të shiut të renë gjatë natës së shkuar kanë bërë që qyeti i Vlorës të përbytet sërisht. Sikurse duket edhe nga fotot uji ka mbuluar rrugët kryesore të qytetit, si dhe ka vënë në rrezik banesat. Këto janë pamje të qytetit gjatë orëve të para të mëngjesit të së shtunës, të ngjashme me ato të Venecias.

14055782_953869304717239_1489492890_n 14800846_953869341383902_463648190_n 14800810_953869371383899_1871833845_n 14797381_953869391383897_1952337873_n 14794128_953869424717227_1150266949_n

Facebook Comments

POST A COMMENT.

4 − 3 =