Njihuni me makinën superluksoze e ish kryeministrit "proletar" Fatos Nano(FOTO)

AktualitetKryesorePertej Fasades
1.2K
0
sample-ad
fatos-nano-ne-gjyq-gjykate1-300x226

Fatos Nano mbahet si kryeministri më “gangster” që ka patur Shqipëria jo vetëm se e kaloi një pjesë të jetës në burgun, ku e rasi pushteti i ish presidenti Sali Berisha, por edhe sepse pikërisht kjo periudhë “stazhi” e njohu atë me shume emra të njohur të botës së gangsterizimit shqiptarë, miqësinë me të cilët Nano e vazhdoi edhe pasi doli nga burgu i Bënçës. Edhe kur ishte kryeministër Nano vijoi ti ruaj shprehitë e reja duke e reduktuar jetën e përditëshme ne trinomin: Xhin, qejf dhe kazino, pa e futur doren ne xhep, pasi ishte i varfër edhe pasi morri shpërblimin për vitet e burgut pasi u shpall i pafajshëm. Ishte i varfër dje, por sot… Shiheni me çfarë tip makine i shëtit rrugët e Shqipërisë, por pse jo edhe ato evropiane, ku është fotografuar tek bënte shoping…

nano fatos makina me e re

“Fatos Nano njihet për shijen e hollë që ka për mjetet luksoze, e ndërsa edhe kur është kapur mat nga paparacët në rrugët e kryeqytetit, ai gjithmonë ka qënë duke e drejtuar vetë.Të kesh një shofer personal nuk bën pjesë në planet e tij, madje ai i ka qëndruar besnik idesë për të qënë vetë shofer. Një “Maserati” fuoristradë është tashmë pronë e ish-kryeministrit Nano”, komentonte “syri.net”.

252461

Facebook Comments

POST A COMMENT.

five × two =