Kaq e pati dhe Sali Berisha, deputeti më i moshuar i Parlamentit (FOTO)

KryesorePertej Fasades
562
0
sample-ad
berisha i lojtur

Deputeti Sali Berisha ka debatuar sot në seancën parlamentare me deputetët socialistë dhe kryeministrin Edi Rama për zgjedhjet në Dibër dhe drogën. Pas tensionimit të seancës nga deputeti, Flamur Noka, të gjithë deputetët e PD nuk janë kthyer më në sallë, me përjashtim të Jozefina Topallit. Më pas, ka qenë Sali Berisha ai që është kthyer dhe ka qenë i vetëm në sallë, përballë mazhorancës. Natyrisht, pas tij u rikthye edhe Topalli, që ishte larguar. Vetëm se dukej pak i çekuilibruar.

 

 

berisha i lojtur 2 berisha i lojtur 1

Facebook Comments

POST A COMMENT.

two × 4 =