Trajneri i Bajernit të Mynihut, Carlo Ancelotti, vjen në Shqipëri

KryesoreSport
489
0
sample-ad
anceloti

Tekniku italian që udhëheq skuadrën gjermane do të ketë një takim special me kryeministrin Edi Rama dhe disa të ftuar specialë në fushën e sportit. Ky takim do të mbahet në orën 18:30 në ambientet e Kryeministrisë…

Në datën 2 shtator 2016, trajneri i Bajernit të Mynihut, Carlo Anceloti do të udhëtojë drejt Tiranës për të promovuar librin e tij.

Tekniku italian do të ketë një takim special me kryeministrin Edi Rama dhe disa të ftuar specialë në fushën e sportit. Ky takim do të mbahet në orën 18:30 në ambientet e Kryeministrisë, ndërsa ardhja e Ancelottit në Shqipëri pritet të ndiqet me interes nga shumë sportdashës pasi ai ka drejtuar më parë Milanin dhe së fundmi gjigantët e Bajernit të Mynihut.

Facebook Comments

POST A COMMENT.

1 × 3 =