Lexoni çfarë u shkruan shqiptarëve Bebe Rexha

Showbizz
546
0
sample-ad
Bebe-Rexha-WCW-LA-01-800x600

Bebe Rexha do të jetë në Tiranë në 9 Shtator dhe këtë e konfirmon përmes një postimi interesant dhe të pazakontë në Instagram. Teksa fton fansat në Shqipëri të bëhen gati për koncertin e saj, Rexha shkruan edhe një mesazh në shqip për admiruesit e saj shqiptarë: Ju rujt zoti tgjithve!

Rexha do të performojë në Sheshin Nënë Tereza.

sample-ad

Facebook Comments

POST A COMMENT.

8 + fifteen =